FOTOOBRAZY

fotoObraz ALLPRINT

Druk farbami lateksowymi na płótnie naciągniętym na drewniane krosna o grubości 20 mm. Druk odbywa się z odpowiednim marginesem zwanym spadami, dzięki czemu boki obrazu są zadrukowane. Obraz nie wymaga ram, może być od razu powieszony na ścianie.

fotoObraz JUSTPRINT

Druk farbami lateksowymi na płótnie naciągniętym następnie na drewniane krosna o grubości 20 mm. Jeżeli planujemy oprawić obraz w ramy powinniśmy wybrać ten produkt. Dzięki temu, że druk odbywa się bez marginesu na zawinięcie na boki obrazu nie tracimy często ważnych elementów znajdujących się blisko krawędzi zdjęcia.

fotoObraz MULTIPRINT

jedno zdjęcie podzielone na kilka części, w różnych rozmiarach, uzyskując wyjątkowy i niepowtarzalny efekt przestrzeni.

Zamów obraz

NA CZYM DRUKUJEMY?

Drukujemy na naturalnym płótnie bawełnianym, które gwarantuje: dużą sprężystość, wytrzymałość na warunki zewnętrzne i upływ czasu, oryginalną fakturę wydruku – to materiał na jakim powstają arcydzieła znanych malarzy.

JAK DRUKUJEMY?

Oferujemy druk lateksowy, jest to obecnie najnowocześniejsza i najbardziej bezpieczna dla zdrowia i środowiska technologia druku; wydruki posiadają niespotykaną ostrość szczegółów i nasycenie barw; nie wymagają zabezpieczenia w postaci lakieru; są bezwonne i całkowicie bezpieczne dla dzieci i alergików.