FOTOGADŻETY

Nadruki wykonujemy przez sublimacje i termotransfer – jest to technika stosowana w szczególności do białych tkanin poliestrowych. Nadruk wykonywany jest na papierze przystosowanym do sublimacji, przy użyciu specjalnej drukarki atramentowej. Następnie jest on transferowany za pomocą prasy płaskiej lub rolowej na gotowy produkt lub tkaninę. Metoda ta charakteryzuje się bardzo dużą trwałością, ponieważ pod wpływem wysokiej temperatury atrament zostaje wchłonięty w strukturę włókna lub innego tworzywa.

Produkty dostępne w naszej ofercie to m.in.:

Kubek ceramiczny z powłoką JS Coating,

która nadaje doskonałą biel oraz maksymalną twardość.Powłoka ta wpływa znacząco i widocznie na doskonałą jakość nadruku. Produkt najwyższej jakośi z dostępnych na rynku kubków do sublimacji dedykowanych do mycia w zmywarkach . Dostępne różne wzory kolorystyczne

T- shirt Cotton Touch – dwuwarstwowa, sportowa koszulka

– warstwa wewnętrzna z bawełny, zewnętrzna z poliestru. Unikalne połączenie obu materiałów podnosi komfort użytkowania, utrzymuje optymalną wilgotność i temperaturę skóry. Dopuszczalna temperatura prania 40 st. C. Dostępne wzory dziecięce, damskie i męskie.

Puzzle

– tekturowe z lakierem lub filcowe, różne warianty co do wielkości i ilości elementów.

Magnesy

– nadruk wykonany na folii magnetycznej o grubości 1 mm. Różne kształty i rozmiary.

Podkładki pod mysz

– Praktyczna podkładka pod myszkę do wykonywania nadruków w technologii sublimacji. Spód podkładki ze spienionej gumy zapobiega przesuwaniu się podkładki po blacie biurka, jednocześnie zapewnia komfort dla dłoni i nadgarstka. Wierzch wykonany z poliestru zapewniającego łagodny i płynny ślizg myszy. Podkładka zarówno dla zastosowań biurowych, jaki i dla graczy.

Zamów fotoGadżet